Wesele w pięknej oprawie – zadbaj, by ten dzień był niezapomniany!

Autor: Tomasz Zieracki

Gdy termin zaślubin został już ustalony, nie warto zwlekać i najlepiej od razu rozpocząć poszukiwania odpowiedniego miejsca, w którym będzie można wyprawić zabawę weselną. To ważna decyzja, dlatego zanim dokona się rezerwacji i wpłaci zaliczkę, warto dobrze zapoznać się z różnymi propozycjami, nie tylko w swojej okolicy.

Wybieramy salę weselną

Znalezienie idealnej sali weselnej to pierwsze zadanie. Restauracje, domy weselne, nawet zabytkowe zameczki – jest w czym przebierać. Gdy selekcjonuje się miejsce do urządzenia wesela, warto jednak być wybrednym. Powinno się wziąć pod uwagę lokalizację sali weselnej, następnie oferowaną przez nią przestrzeń i dostępne ułożenia stołów, ponadto menu, które powinno odzwierciedlać gusta organizatorów i gości. Również ważna jest odpowiednia przestrzeń na weselne hulanki oraz okolica, żeby w przerwach pomiędzy tańcami goście mogli odetchnąć na świeżym powietrzu.

A może zabawa w zabytkowym zamku?

Jeżeli chcesz, aby ten dzień odbył się w nieprzeciętnym miejscu i zwykłe sale weselne nie satysfakcjonują cię całkowicie, pomyśl o wybraniu zabytkowych zameczków i willi. Wiele z nich po renowacji odzyskało dawny czar i obecnie to w nich można przenocować, zjeść coś wyśmienitego w restauracji lub wyprawić imprezę firmową lub okolicznościową.

Taką ofertę dla chcących zorganizować wesele w unikatowej oprawie ma firma Ziyad Raoof, która zarządza hotelami i restauracjami w zabytkach. W jej ofercie znajdują się zamek w podkrakowskich Przegorzałach oraz dwór w Tomaszowicach. To przepiękne obiekty w malowniczych zakątkach, w których każde wesele będzie magiczne!

Zadbaj o wystrój sali weselnej

Żeby zabawa weselna przebiegała w uroczystej atmosferze, warto pamiętać o tym, jak dużą moc w jej kreowaniu mają dekoracje weselne. Dlatego przy zamawianiu sali zawsze warto wziąć pod uwagę także jej możliwości wystroju – balony, tiule, pokryte bielą krzesła czy eleganckie ozdoby stołów, które toną nie tylko w pysznym jedzeniu, ale również w kwiatach, świecach i innych dekoracjach.

Jeżeli zatem chcecie, aby wasze wesele było jak z bajki, warto zatroszczyć się jak najwcześniej o zarezerwowanie odpowiedniego lokalu, w którym będzie można je wyprawić. Najlepiej zrobić to jak najwcześniej, ponieważ najlepsze kąski znikają natychmiastowo, dlatego nawet rok to czasami za mało!

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.
numer seryjny:54b4f295-26f8-4cfe-bed0-40105bef4303