ślub w stylu glamour

Ślub w stylu glamour dla wielbicieli luksusu!

Spora część par narzeczonych  w naszym kraju marzy o tym, by mieć ślub i wesele  w stylu glamour. Doceniają one luksus, elegancję – dlatego tez celują w takie właśnie klimaty. Czym w ogóle charakteryzuje się ślub w stylu glamour? Trzeba to  to sprawdzić!

Ślub w stylu glamour  ma być z polotem!

Panna Młoda powinna mieć na sob ie suknię zjawiskową, o skromnych kreacjach kompletnie nie może być tu mowy. Najlepiej będzie według specjalistów od mody ślubnej postawić na krój syreny, który przepięknie podkreśli kobiece kształty. Do tego oczywiście piękna fryzura –  eleganckie fale w stylu lat dwudziestych albo też stylowy kok. Warto także podkreślić klimat glamour makijażem, decydując się na przykład na soczyste czerwone usta, porcelanowy wygląd cery oraz oczy pokreślone eyelinerem. Pan Młody niechże natomiast wystąpi w klasycznym czarnym fraku, który na pewno w stu procentach podkreśli jego elegancję.

Szukasz ciekawej taniej sukni ślubnej? Wejdź na nasz komis sukien ślubnych

Oczywiści polot i luksus musimy tu widzieć na każdym kroju, zatem bukiet kwiatów, który będzie dzierżyć w dłoniach dumna Panna Młoda, powinien być po prostu zjawiskowy. Na przykład pąsowe róże z elementami biżuteryjnymi okażą się na pewno przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Nie zapominajmy także o tym, że przed salą weselną (jeśli jest to oczywiście możliwe) warto byłoby rozłożyć czerwony dywan. Oto jest wesele pełne elegancji i szyku!