makijaż ślubny

Makijaż ślubny – najciekawsze porady

Panna Młoda musi w dniu swojego ślubu i wesela prezentować się bez zarzutu. Wszak to właśnie na nią skierowane są oczy wszystkich weselnych gości. W tym wyjątkowym dniu robi się mnóstwo zdjęć, warto zatem i na nich wyglądać pięknie. Czy warto zatem nieco zaoszczędzić i wykonać swój makijaż ślubny samodzielnie?

Wizażystki, makijażystki i stylistki zdecydowanie to odradzają. Dlaczego? Wszak ślubny make-up musi być nie tylko piękny, ale także ponadprzeciętnie trwały, musi bowiem wytrzymać cały dzień i całą noc właściwie bez poprawek. W istocie tylko profesjonalistki mają kosmetyki, dzięki którym możemy taki efekt osiągnąć. Zdecydowanie polecamy oddać się w ich ręce, by tego dnia wyglądać pięknie, a jednocześnie niezwykle świeżo i promiennie. Nie zapomnijmy jednak o tym, aby jakiś czas przed nadejście Tego Wielkiego Dnia pójść na makijaż ślubny. Dlaczego? Może się bowiem okazać, że to, co wizażystka nam proponuje, odbiega zasadniczo od naszych marzeń oraz oczekiwań.

Warto też pamiętać o tym, aby nie podążać w 100% za modą dotyczącą weselnego i ślubnego makijażu. Dlaczego? To bowiem, co będzie pasowało kobiecie o południowym typie urody, ciemnowłosej i czarnookiej, niekoniecznie sprawdzi się u tej o skandynawskim typie urody. Jeśli szukacie inspiracji odnośnie makijażu ślubnych (i nie tylko), serdecznie zapraszamy na blog ślubny! Tutaj znajdziecie wszystko, co jest potrzebne do zaplanowania i zorganizowania idealnego ślubu i perfekcyjnego wesela. Mnóstwo inspiracji, informacji, porad i najnowszych trendów, a do tego ogromna ilość zdjęć!